EMRI – Humb jetën në bregdetin e Velipojës i moshuari, dalin detajet e para të ngjarjes…

Një pushues nga Kosova ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në bregdetin e Velipojës në Bashkinë e Shkodrës. Ngjarja e rëndë është regjistruar këtë mëngjes dhe personi është Martin Gjini, 76 vjeç nga Gjakova pushues në Velipojë. Ai ka pësuar infarkt teksa ishte brenda në det.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


 ABCOM ║ VODAFONE