EMRI/ Gjendet i pajetë 53- vjeçari, familja e tij po e kërkonte sepse nuk ishte kthyer në banesë…

Gjendet pa jete nje 53 vjecar, te cilin familja ishte duke e kerkuar pasi kishte humbur gjurmet dhe nuk ishte kthyer ne banese. Ngjarja ka ndodhur ne Pogradec dhe i pajete eshte gjetur shtetasi 53 vjecar Ajer Zikollai.

Raportohet se Ajet Zikollari, sipas burimeve nga bashkia e Pogradecit, udhetonte me kafshe nga fshati i tij, ne drejtim te Trebinjes per tu furnizuar me ushqime.

Teksa kthehej per ne shtepi, 53 vjecari ka rene nga kafsha, duke perfunduar ne perrua. Familjaret, te shqetesuar nga vonesa kishin nisur kerkimet dhe pas disa oresh e kane gjetur te pajete Zikollarin, i cili dyshohet se ka humbur jeten si rezultat i te ftohtit. /Burimi:PanoramA/

Loading...