EMRI – U gjet i shtrirë në rrugë nga patrulla e policisë, kush është 23 vjeçari që iu bë pritë mëngjesin e sotëm

Është gjetur i shtrirë para një lokali në qendër të qytetit. Ka qenë një patrullë e policisë e cila ka gjetur 23 vjeçarin. Menjëherë, ai është dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin rajonal dhe pas ekzaminimeve, është konstatuar i pla.gosur me ar.më zjarri në këmbë, pa rrezik për jetën. Sipas deklarimeve të të riut, ai është shenjestruiar nga një person i paidentifikuar.


Burimet paraprake e identifikojnë të riun si Kei Piu, 23 vjeç banues në Elbasan. Sipas burimeve, ai rezulton i spekuar më herët pasi ishte ndaluar kohë më parë për lëndë na.rkotike. Ngjarja e rëndë që raportohet edhe nga policia, ka ndodhur në orën 01.15 të mëngjesit të sotëm.

Informacion paraprak

Rreth orës 01:15, në lagjen “Luigj Gurakuqi”, Elbasan, është që.lluar me ar.më zjarri në drejtim të shtetasit K. P., 23 vjeç, banues në Elbasan, i cili si pasojë është pl.agosur dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve. Njëkohësisht vijon administrimi i çdo prove sado të vlefshme që çon në zbardhjen e ngjarjes.

Shërbimet e Policisë kanë shoqëruar disa persona për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Vijon krehja e zonës dhe nga veprimet e para hetimore ka rezultuar se nuk ka pasur shkëmbim me ar.më zjarri mes palëve.

Për të afishuar reklamën apo njoftimin tuaj në ShkodraWeb Media mund të kontaktoni duke klikuar ShkodraWeb Media dhe menjëherë do të kontaktoheni nga stafi. ShkodraWeb Media ju mirëpret!