ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

EMRI/ Familjarët gjejnë të pajetë në banesë 30 vjeçarin, dyshimet e para lidhen me problemet e tij me…

Eshte gjendur ne banese pa shenja jete nje 30 vjeçar nga Ksamili. Kane qene familjaret te cilet kane gjetur ne banese te vd.ekur Ervis Oruci, 30-vjec. Mesohet se Oruci ishte nje person me precedente penale ne vjedhje dhe prodhim dhe shitje na.rkotikesh, dhe perdorues dr.oge.

Sipas informacioneve te para behet me dije se shkak per vd.ekjen e tij eshte bere marrja e nje sasie medikamentesh. I riu, kishte pak jave qe kishte dale nga spitali psikiatrik i Vlores. Sakaq policia po punon per zbardhjen e plote te ngjarjes.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.