EMRI – Aksidenti fatal në rrugën Levan- Vlorë, identifikohet 53 vjeçari nga Shkodra që humbi jetën…

Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Shqipëri dhe këtë herë në aksin “Levan-Vlorë” ku ka mbetur i vdekur shtetasi Dritan Shena, 53 vjeç, banues në Shkodër.

I ndjeri po udhëtonte me automjetin e tij tip “Covert” dhe papritur ka dalë nga rruga duke gjetur më pas vdekjen e menjëhershme.


Njoftimi i plotë i policisë mbrëmë:

Fier

Informacion paraprak

Sot rreth orës 22:00, në aksin rrugor Levan-Vlorë, ka dalë nga rruga automjeti tip “Covert” me drejtues shtetasin D. Sh., 53 vjeç, banues në Shkodër, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj dalje nga rruga