EMRAT+VIDEO – Aksident fatal në aksin Shkodër- Lezhë, përplasne dy mjete, ndërron jetë drejtuesi i njërës makinë…

Lezhë/ Informacion paraprak

Në aksin rrugor Shkodër-Lezhë, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Dajçit “, automjeti me drejtues shtetasin Zyhdi Meti, është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin Vilson Tola, ku si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit shtetasi Zyhdi Meti, dhe ka marrë dëmtime e dërguar në spitalin e Traumës, Tiranë drejtuesi i mjetit tjetër shtetasi Vilson Tola.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.


ShkodraWebCheck