EMRAT- Mbledhja e parë e Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore, ja kush përfaqëson opozitën e bashkuar

Këshilli Politik, që u krijua dje nga opozita jashtë parlamentare dhe maxhorana, për të arritur një marrëveshje për reformën zgjedhore, do të mblidhet nesër për herë të parë. Takimi do të mbahet rreth orës 17:00, ndërsa opozita ka zgjedhur edhe përfaqësuesit e saj. Mësohet se opozita jashtë parlamentare do të përfaqësohet nga:


1- Oerd Bylykbashi;

2- Petrit Vasili;

3- Mesila Doda;

4- Fatmir Mediu;

5- Vangjel Dule

Për të afishuar reklamën apo njoftimin tuaj në ShkodraWeb Media mund të kontaktoni duke klikuar ShkodraWeb Media dhe menjëherë do të kontaktoheni nga stafi. ShkodraWeb Media ju mirëpret!