EMRAT/ Cilët janë personat që humbën jetën në aksidentin fatal, një fëmijë shpëton për mrekulli në Fushë- Krujë

(foto ilustrim) Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite rreth orës 15:30 në zonën e Buranit në Nikël të Fushë-Krujës, ku një furgon ka humbur kontrollin dhe është përmbysur.

Nga ky aksident kanë humbur jetën dy persona, Islam Malja, drejtues i automjetit dhe Lindita Mjekra pasagjere, ndërsa është plagosur edhe një fëmijë por për fat të mirë jashtë rrezikut për jetën.

Nga raportimet e para dyshohet se shoferi ka humbur ndjenjat gjatë drejtimit të mjetit pasi gjendja e tij shëndetësore nuk ka qenë e mirë, çka ka rezultuar për fat të keq fatale për të dy.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të këtij aksidenti.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

Kapiteni Lika i jep fitoren Vllaznisë në Peshkopi, kuqeblutë shpërdorojnë edhe një penallti…

Një...

MINUTA E FUNDIT/ Makina del nga rruga në Fushë Krujë dhe përfundon në një arë, dy persona humbin jetën

Një...

Vllaznia e volejbollit nuk ndalet, tetë fitore në po kaq ndeshje dhe kap kreun…

Tetë...

Close