E VECANTE/ Ballist Morina ne burg ne Kroaci merr lajmin e mire per Flamurin e tij

Ballist Morina qëndron i burgosur prej afro tremuajsh në Dubrovnik të Kroacisë në pritje të një urdhërim ekstradimi në Serbi. Por, teksa ai e ka apeluar ekstradimin, një lajm i gëzueshëm ka mbërritur në jetën e tij, shkruan “Opinion.al”.

Ballist Morina është bërë baba i një djali që i vunë emrin Flamur, në respekt të gjestit të babait të tij gjatë ndeshjes Shqipëri-Serbi, ku ngriti dronin me banerin Autochtonus. Sipas familjarëve, djali gëzon shëndet dhe lajmi i ka shkuar së pari Ballistit në qeli.

Loading...

Lini një Përgjigje