E VECANTE/ Ballist Morina ne burg ne Kroaci merr lajmin e mire per Flamurin e tij

Ballist Morina qëndron i burgosur prej afro tremuajsh në Dubrovnik të Kroacisë në pritje të një urdhërim ekstradimi në Serbi. Por, teksa ai e ka apeluar ekstradimin, një lajm i gëzueshëm ka mbërritur në jetën e tij, shkruan “Opinion.al”.

Ballist Morina është bërë baba i një djali që i vunë emrin Flamur, në respekt të gjestit të babait të tij gjatë ndeshjes Shqipëri-Serbi, ku ngriti dronin me banerin Autochtonus. Sipas familjarëve, djali gëzon shëndet dhe lajmi i ka shkuar së pari Ballistit në qeli.

Loading...

Lini një Përgjigje

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

59- vjecaren nga Puka nuk e ka mbytur i shoqi por…lopa e shtepise

Në...

Inaugurohet në Tuz stacioni i përbashkët hekurudhor Shqipëri-Mali i Zi

Ministri...

INTERVISTA/ Deputetja e Shkodres Ulqinaku: Topalli jashte Kuvendit, qarkullimi i elitave i dobishem

Nga...

Close