E RËNDË/ Volksvageni i drejtuar nga një 47 vjeçar përplas kalimtarin, ndërron jetë 60 vjeçari…

Një aksident fatal me pasojë humbjen e jetës së një personi ka ndodhur këtë pasdite në Elbasan. Një makinë ka përplasur kalimtarin e për pasojë, ky i fundit ka ndërruar jetë. Aksidenti ndodhi në qytetin e Elbasanit, ndërsa ka ndërruar jetë një person rreth 60-vjeç.

Aksidenti ndodhi në lagjen “28 Nëntori” të qytetit. Automjeti tip Volsvagen drejtohej nga shtetasi L.K 47 vjeç.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal