E RËNDË – Vogëlushi dërgohet pa shenja jete në spital, policia pritet të sqarojë rrethanat e ngjarjes…

Një femije vetem dy muajsh eshte derguar pa shenja jete ne spital. Ngjarja e rëndë është regjistruar sot në Kavajë, ne rrethana qe ende presin te sqarohen nga policia. Sipas BalkanWeb, ajo qe dihet eshte se femija eshte derguar ne spital pa jete, por nuk ka ende te dhena lidhur me rrethanat se si ka humbur jetën foshnja.


Eshte ekspertiza mjeko-ligjore që do të përcaktojë shkaqet, nderkohe qe policia po heton rreth ngjarjes së rëndë.

Për të afishuar reklamën apo njoftimin tuaj në ShkodraWeb Media mund të kontaktoni duke klikuar ShkodraWeb Media dhe menjëherë do të kontaktoheni nga stafi. ShkodraWeb Media ju mirëpret!