NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

E RËNDË/ U përplas me makinën e tij me një mjet të ndaluar, ndërron jetë në spital 28- vjeçari…

Një i ri ka humbur betejën për jetën, teksa 6 ditë më parë- në drejtim të makinës së tij, u përplas me një automjet të parkuar në anë të rrugës. 28- vjeçari Erjon Larti, u dërgua me urgjencë në spital si pasojë e lëndimeve të marra në aksidentin e 23 dhjetorit 2018. Ndërsa sot, u mësua se ai nuk ia doli dhe ndërroi jetë në spital.

Nga dita e aksidentit tragjik në aksin Korçë- Maliq, 28- vjeçari ishte nën kujdesin e mjekëve, të cilët me gjithë përpjekjet, nuk e mbajtën dot në jetë. Larti mori dëmtime të shumta fizike në trup, të cilat pas rreth 5 ditëve, i ndërprenë jetën në një moshë shumë të re.


Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të përdoren lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! Për të marrë njoftime për video të reja, ABONOHU tani!