ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

EMRAT/ Polici i burgjeve i merr jetën ish- të dashurit të kushërirës me pistoletën e sherbimit…(detaje)

Dalin detajet e para nga ngjarja e rende qe tronditi Kavajen, ku një person ka mbetur i vr.arë, ndërsa një tjetër është plzagosur.

News 24 raporton se dyshohet se kr.imi i rëndë ka ardhur pas një sherri të ndodhur në banesën e një gruaje në lagjen numër 2 të qytetit.

Dyshohet se një prej personave, Dritan Haxholli, ka shkuar në orët e para të mëngjesit në banesën e ish-të dashurës për t’u sqaruar pasi ishin ndarë.

Mes tyre ka pasur një debat dhe vajza ka thirrur në ndihmë një të afërmin e vet që punon polic burgjesh, Bledar Toci.

Pas perplasjes, polici i burgjeve ka vr.arë ish-të dashurin e vajzës me ar.mën e shërbimit si edhe vetë ka mbetur i pl.agosur.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.