ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

EMRI/ E rëndë, shoferi përplas kalimtarin duke i marrë jetën dhe largohet menjëherë nga vendi i aksidentit…(foto)

Një person ka humbur jetën në një aksident në Lushnjë. Sipas raportimeve të para, ngjarja ka ndodhur në një rrugë rurale në vendin e quajtur “Tre Urat” në Çerë Sektor. Një automjet ka përplasur duke i marrë jetën menjëherë një këmbësor dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Viktima është identifikuar si Fatmir Muça, ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.