E RËNDË/ Përbyset zetori me të cilin udhëtonte, humb jetën 39 vjeçari…

Një 39- vjeçar ka humbur jetën pasi mjeti mjeti tip “zetor” me të cilin ishte duke udhëtuar është përmbysur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot në orën 11:05 në fshatin Drenie, të Patosit.

Njoftimi i policisë:

Sot rreth orës 11:05, në fshatin Drenie, Patos, mjeti tip “Zetor”, me drejtues shtetasin B.T, 39 vjeç, banues në Fier, është përmbysur dhe për pasojë ka ngelur i vd.ekur drejtuesi i mjetit. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal