E RËNDË – Nipi gjen të pajetë në banesë bisnesmenin, pronar i një hoteli në Shkodër…

(foto ilustruese) Një bisnesmen në Shkodër është gjetur i pajetë ditën e sotme. Burime nga policia bëjnë me dije se atë e ka gjetur nipi i tij në banesë. I identifikuar me inicialet M.N., ai është pronar i një hoteli në zonën që në Shkodër njihet si “Ura e Thive”.


Nipi e ka gjetur të vetëva.rur dhe menjëherë e ka dërguar në spital me shpresën për ta shpëtuar. Përpjekja ka rezultuar e kotë, pasi bisnesmeni kishte ndërruar jetë.

Për të afishuar reklamën apo njoftimin tuaj në ShkodraWeb Media mund të kontaktoni duke klikuar ShkodraWeb Media dhe menjëherë do të kontaktoheni nga stafi. ShkodraWeb Media ju mirëpret!