E RËNDË/ I jep fund jetës duke hedhur në erë shtëpinë në ditën e dasmës së vajzës së vet…

Një burrë ne Pensilvani i dha fund jetës duke hedhur në erë shtëpinë, ditën e dasmës së vajzës së tij. Trupi i tij u gjet nën rrënoja, ndërsa sipas së bijës, kishte kohë që ai kishte disa probleme.


Në momentin e eksplozionit të shtëpisë, jashtë ndodheshin shumë anëtarë e të afërm të familjes së viktimës, të cilët thonë se e panë atë tek shkallët e banesës, pak sekonda para shpërthimit.

Vajza e tij është ende në gjendje shoku, pas ngjarjes së rëndë.

Për të afishuar reklamën apo njoftimin tuaj në ShkodraWeb Media mund të kontaktoni duke klikuar ShkodraWeb Media dhe menjëherë do të kontaktoheni nga stafi. ShkodraWeb Media ju mirëpret!