E RËNDË – Humb jetën 59- vjeçari, ishte duke punuar në lartësi dhe u rrëzua aksidentalisht…

Një person ka humbur jetën në rrugën “Gjergj Legisi”, në Tiranë këtë të shtunë. Policia ka konfirmuar ngjarjen dhe bën me dije se viktima është shtetasi K. K, 59 vjeç.

“Rreth orës 13:00, në rrugën “Gjergj Legisi”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi K. K, 59 vjeç”, tha Policia e Tiranes.


Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 22.01.2022, rreth orës 13:00, në rrugën “Gjergj Legisi”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi K. K, 59 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.