E RËNDË – Gjendet i pajetë në trotuar 53 vjeçari, policia jep detajet e para për ngjarjen…

Nje 53-vjecar eshte gjetur i pajete sot ne rruge ne Kombinat. Ngjarja ndodhi rreth orës 06:30, në Kombinat, në trotuar është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune shtetasi P. G., 53 vjeç.

Paraprakisht dyshohet vdekje natyrale.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Open

Close