E RËNDË/ Familjarët e gjejnë në banesë, 71 vjeçari i jep fund jetës- policia jep detajet e para…

Një i moshuar i ka dhënë fund jetës duke u vetëva.rur. Kanë qenë familjarët ata që kanë gjetur gruan e pajetë në banesë në lagjen “Shënkoll” të qytetit të Elbasanit.

Njoftimi:


Në lagjen “Shënkoll”, Elbasan, në banesën e tij është gjetur nga familjarët i vetëv.arur shtetasi H.H., 71 vjeç. Nga këqyrja paraprake, nuk janë konstatuar shenja të tjera në trup përveç atyre të shkaktuar nga vetëv.arja. Nga hetimet paraprake dyshohet se ky shtetas vuante nga depresioni. Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.