ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

E RËNDË/ 70- vjeçarja bie nga kati i tetë i pallatit dhe gjen vdekjen, policia nis hetimet (emri)

Nje e moshuar ka gjetur vdekjen pasi ka rene nga kati tete i nje pallati ne Vlorë. Burime policore bejne me dije se viktima eshte identifikuar si Ylvie Hodaj rreth 70 vjec.

Loading...

Dyshimet e para flasin per nje ngjarje aksidentale, megjithate policia e mberritur ne vendin e ngjarjes ka nisur hetimet.

Loading...

Lini një Përgjigje

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.