E RËNDË/ 39- vjeçarja gjendet e pajetë në kasollen e bagëtive, dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u…

Nje ngjarje e rende eshte shenuar sot ne Vlorë, ku nje grua e re eshte gjetur e pajete, dyshohet pasi i ka dhene fund jetes se saj.

Ne nje informacion paraprak blute e Vlores bejne me dije se:


Në orën 10:15, në fshatin Velçë, Njësia Administratibe Brataj, Bashkia Selenicë është gjetur e vetëv.arur me litar shtetësia E.T., 39 vjeçe. Ngjarja ka ndodhur rreth 200 metra larg banesës, ku 39 vjeçarja është gjetur nga familjarët e saj në kasollën e bagëtive, e cila dyshohet të jetë vetëv.arur.

Grupi hetimor ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të ngjarjes dhe sqarimin e rrethanave.

DONATE - Mbështet ShkodraWeb Media në misionin e vet! - DHURO

 ABCOM ║ VODAFONE