E RËNDË – 25-vjeçari gjendet nga vëllai i vetëvarur në banesë, ja informacionet paraprake…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Babrru të Tiranës, ku një 25-vjeçar është gjetur nga vëllai i vetëvarur në banesë. I ndjeri është identifikuar si A.M., ndërkohë që nuk dihen arsyet që e shtynë drejt aktit vetëflijues.


Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 30.11.2020, në rrugën “Halit Haxhia” në Babrru, është gjetur nga vëllai i tij, i vetëvarur në banesë shtetasi A.M., 25 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

ShkodraWeb Channel