ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

E PAZAKONTË/ Kulloste bagëtitë në mal, 45 vjeçari sulmohet nga ariu dhe përfundon në spital (emri)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Kukës. Një 45-vjeçar është sulmuar nga ariu në malin e Gjallicës teksa ka qenë duke kullotur bagëtitë. Mësohet se Ekrem Onuzi ka marrë dëmtime në kokë, shpatull dhe në këmbë.

Ai është dërguar në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.