E pabesueshme, Eranda Libohova ndryshon mendje, do te martohet….

Jeta e personazheve të njohura, si Eranda Libohova, ka tërhequr gjithnjë vëmendjen e publikut dhe jo vetëm. E meqë jemi tek Eranda, ajo ishte e ftuar në emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës, ku ka folur edhe për jetën private. Ajo u pyet se mos vallë formula e “ëmbëlsisë” së përjetshme është heqja dorë nga martesa, ama përgjigjja e saj na ka surprizuar.“Nuk është kjo një zgjedhje e imja, por kohët e fundit ma kanë tërhequr hundën nja 2 nuse, kështu që së shpejti shpresoj të martohem”, – tregon Eranda. Mos vallë kemi një dasmë në horizont? Përgjigjen e mësoni në linkun e mëposhtëm! /Blitz.al/