MINUTA E FUNDIT – Dyshohet se me një person me aftësi të kufizuara ka kryer…vihet në pranga 60 vjeçari…

Vihet në pranga në kushtet e flagrancës V.N., një 60 vjeçar banues në Lezhë, pasi ka ngac.muar dhe dyshohet se mund të ketë kryer marrëdhënie s#ksuale me një të mi.tur me aftësi të kufizuara.


Gjithashtu, në momentin e prangosjes nga Policia, ky shtetas ka qënë duke drejtuar mjetin e tij, ku ka rezultuar në gjendje të de.hur, në masën 0.93mg/l.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Krujë për veprën penale “Marrëdhënie s#ksuale me persona të pazotë për t’u mbrojtur”, “Vepra të turpshme” dhe “Drejtimi i mjetit në gjendje të de.hur “.

Denonco! Raporto! Shkruaj Ti për veten tënde! Nëse të bëhet padrejtësi, je i pranishëm në vendngjarje, dërgo foto, video, tekst në ShkodraWeb Media mund të kontaktoni duke klikuar ShkodraWeb Media ose me WhatsApp, Viber në numrin +355 67 30 20 70 duke garantuar anonimat të plotë tuajin! ShkodraWeb Media ju dëgjon, ju jep Zë!