Drejtuesit e KF Vllaznia sh.a. takim me tifozët, ja cilat janë kerkesat e tifogrupit “Power 12″…

Drejtuesit e Vllaznisë kanë organizuar ditën e sotme një takim me tifozët. Që nga marrja e klubit nga sponsori Xhaferri situata në kampion shkodran ka ndryshuar për mirë dhe një gjë e tillë vërehet në organizimin që ka skuadra.

Ditën e sotme, drejtuesit e klubit të Vllaznisë kanë organizuar një takim me tifozët për të dërgjuar të gjitha këshillat që ata mund të kenë.


Ky takim është zhvilluar në orën 17:30 në ambientet e stadiumit “Loro Boriçi” dhe çdo tifoz që dëshiron mund të ishte i pranishëm për të folur me drejtuesit e klubit.

Një nismë pozitive e skuadrës shkodrane për t’u afruar akoma më shumë me tifozët. Ne kete takim pritet te sqarohet edhe problemi i çmimeve te biletave por edhe gjera te tjera qe kane shqetesuar tifozet, ndërsa janë mësuar kerkesat e tifogrupit “Power 12”, të cilat mund ti lexoni më poshtë. Sipas këtij tifogrupi, janë pranuar 90% e kerkesave, të tjerat do të plotësohen në vijim.