NEWS I LAJME ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

“Drejtori i Policisë i mori jetën një qytetari duke e përplasur me makinë, Lleshaj e Veliu e mbajnë ngjarjen të fshehtë…”

p>Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital që akuzon drejtorin e policisë së Fierit se ka aksidentuar për v.dekje një qytetar. Sipas Berishës ministri Lleshaj dhe drejtori i përgjithshëm i policisë Ardi Veliu fshehin ngjarjen. Ndërkohë qytetari që denoncon thotë se drejtori i policisë së Fierit ka qenë i d.ehur si përditë duke i sjellë v.dekjen një qytetari. Nga ana tjetër burime nga Policia e Shtetit kanë mohuar kategorikisht denoncimin e publikuar nga Berisha.

POSTIMI I BERISHËS


Narkokomisari Famoz Andon Marko shtyp për v.dekje qytetarin! Gjeneral Kanabisi dhe badiguardi i Eskobarit të Ballkanit, Geron Veliaj fshehin aksidentin t.ragjik. Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Prsh Doktor Berisha, doja t’ju informoja se drejtori i policisë së Fierit Andon Marko pardje në darke në datë 16.07.2019 rreth orës 10 të darkës te kthesa e Vajkanit autostradën Fier-Lushnjë duke qenë i d.ehur me raki si përditë ka goditur një person me makinën e tij të punës duke e lënë të v.dekur në vend dhe Policia e ka mbajtur të fshehur ngjarjen dhe s’ka dalë as në media. Ne për një birrë na fusin në burg kurse vet këta vrasin njerëz në rrugë dhe s’u hyn gjemb në këmbë. Ju lutem anonim se nga këta çfarë nuk pret.

Copyright © ShkodraWeb Media
ShkodraWeb Media
ShkodraWeb Media