DOKUMENTI/ “Ishte eksperiencë e shkurtër”, Kristiano Ronaldo pranon “aktin e dhunshëm” me ish- gruan e shqiptarit…

Kristiano Ronaldo në vitin 2009 në Las Vegas. Ky denoncim është bërë që në vitin 2009, por më pas është mbyllur me një marrëveshje dhe përsëri “Der Spiegel” e vendosur për t’i shkuar deri në fund kësaj marrëveshje ka bërë të ditur një deklaratë të Ronaldos në marrëveshjen e arritur.

“Ia futa nga mbrapa, ishte diçka e ashpër dhe e shpejtë. Ajo thoshte “jo”, por më linte të vazhdoja. Zgjati pesë apo shtatë minuta dhe nuk ndryshova për asnjë moment pozicionin. Ndoshta e lëndova në momentin e penetrimit… ajo vazhdonte të thoshte “jo, jo”, mos e bëj, që nuk ishte si të tjerat. Në fund, i kërkova ndjesë.” – mendohet të ketë thënë Ronaldo.

Ndërsa i pyetur për këto akuza para disa ditësh Ronaldo është shprehur se të gjitha këto janë bërë për t’i prishur imazhin atij dhe se të tjerët kërkojnë të fitojnë vëmendje duke përdorur emrin e tij. Ende gjithçka e pazbardhur nga kjo çështje për të cilën Ronaldo nuk ka shfaqur shumë interes dhe e ka cilësuar si diçka jo serioze.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

“Foto me personin e inkriminuar”, reagon Balla: Fotomontazh i dështuar, ja ku e morën foton time…

Mbrëmjen...

FOTO/ Dasma kthehet në mort, humbasin jetën 20 persona nga përplasja e dy makinave…

20...

FOTO/ Ish- ministri i brendshëm më familjar se kurrë, i tregon të birit për “rilindasin e madh” por ai nuk e ka mendjen

Ish-ministri...

Close