ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

“Do bëheshe nuse në Shkodër…?!, moderatorja rikthen në vemendje lidhjen me djalin e ish- kryeparlamentares Topalli…

Eva Murati ka folur së fundmi në lidhje me jetën e saj private. Kohët e fundit është përfolur edhe ajo dhe Genar Topalli, djali i politikanes Jozefina Topalli, mund të jenë ndarë. Por së fundmi moderatorja është pyetur në lidhje me këtë çështje. Teksa ishte e ftuar së fundmi në emisionin ‘3-shat’, moderatorja bukuroshe u pyet disa herë për lidhjen nga Bora, Romeo dhe Donaldi.

Jam përpjekur ta evitoj këtë pyetje sepse më përpara përgjigjesha lirshëm më intervista, ndërsa tani që jam pjekur, përpiqem ta ngre figurën time publike’, tha Eva, por nuk ngurroi një tjetër pyetje nga Romeo.

Do bëheshe nuse në Shkodër?’, e pyeti dhe Eva u përgjigj: ‘Pse jo’.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.