Digjet makina e gjyqtarit të çeshtjes së rihapur të Izet Haxhisë, zjarr aksidental apo i qëllimshëm…?!

Një makinë, e cila rezulton të jetë në pronësi të bashkëshortes së gjyqtarit Sokol Binaj, është shkrmbuar mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pranë stadiumit “Selman Stermasi”. Bashkëshorti i saj, Binaj aktualisht është gjyqtar, ndërsa mësohet të ketë qenë gjyqtar në çështjen e Emiliona Shullazit, por është tërhequr. Aktualisht ai është gjyqtar në çështjen e Izit Haxhisë.

Nuk dihen ende nëse zjarri ka qenë i qëllimshëm apo aksidental, ndërsa policia po heton për zbardhjen e plotë të saj.

Mësohet se bashkëshortja e Binaj, i cili është gjyqtar tek Krimete Rënda,  aktualisht punon tek protokolli i Prokurorisë së Krimeve të Rënda.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

EMRAT/ 10 deputetë të rinj i shtohen Kuvendit, ja cilët janë 6 opozitarët dhe 4 socialistët…

Komisioni...

Apeli jep vendimin për Fadil Kasemin- bashkëshortin që i mori jetën gjykatëses shkodrane Fildes Hafizi…

Fadil...

Përfundon mbledhja e PD-së me aleatët, flet Dash Shehi: Nuk heqim dorë protestat, po shkelen rregullat e lojës…

Ka...

Close