FOTO – Digjet fabrika për prodhimin e dyshekëve, ishte në pronësi të kryebashkiakut të “30 qershorit”…

Digjet një fabrikë e prodhimit të dyshekëve në lagjen nr.5 e cila i përket kryetarit të Bashkisë Redjan Krali. Mësohet se shkak ka qenë një shkëndijë elektrike dhe forcat zjarrfikëse kanë shkuar në vendin e ngjarjes për të shuar flakët.


Policia po bën evakuimin e zonës prej zjarrit në fabrikë. Bisnesi ishte në emrin e babait të kryebashkiakut të votuar me 30 qershor 2019 ndërsa mësohet se është hera e dytë që digjet fabrika e dyshekëve në pronësi të familjes Krali.

Për t’u bërë pjesë e grupit ShkodraWeb Media mjafton të klikoni: Join Group" dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi ShkodraWeb Media ju mirëpret!