Deti shqiptar merr një tjetër jetë, e moshuara nga Kosova humbet jetën në Shengjin…

Një tjetër pushuese nga Kosova ka humbur jetën në bregdetin shqiptar. Burime zyrtare nga policia e Lezhës bëjnë me dije se sot në Shëngjin, ka humbur jetën në det shtetasja Sh.L.,71 vjeçe, banues në Podujevë, Kosovë.


Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


REKLAMAT NË KËTË FAQE, JANË I VETMI BURIM PËR TË GARANTUAR PAVARËSINË, PAANËSINË DHE PROFESIONALIZMIN E KËSAJ MEDIA. NËSE KENI MIRËSINË NË KËTO REKLAMA, JU NA JEPNI NJË MBËSHTETJE TË ÇMUAR! FALEMINDERIT!

Fibank Albania