Deti nxjerr në breg trupin e pajetë të një 37- vjeçari, çfarë konstatoi policia në momentin e parë…

Një person është gjetur i mbýtùr mbrëmjen e sotme në Durrës. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, rreth orës 19:40, në sektorin “Rinia”, në largësi rreth 5-6 metra nga bregu i detit, është konstatuar i mbýtùr shtetasi A.B., 37 vjeç, banues në sektor “Rinia”.

Pas nxjerrjes në trupit në breg nga shërbimet e Policisë dhe nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhúnè. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon identifikimin e personit dhe shkaqet e ngjarjes.