DETAJET/ 31- vjeçarja i jep fund jetës duke u hedhur nga kati i tetë, policia jep informacionet e para…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet pak minuta më parë. Një vajzë e re është hedhur nga kati i tetë i një pallati në zonën e Unazës së Re. Policia dhe një ambulancë ndodhet në vendin e ngjarjes. Nuk dihen ende motivet.

Njoftimi paraprak i policisë

“Rreth orës 13:13, në zonën e Astirit shtetasja U. Q., 31 vjeçe, dyshohet se në kushtet e depresionit është vetë hedhur nga kati i 8 i pallatit, ku për pasojē ka ndërruar jetë. Po punohet për saqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.”, njofton policia.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

VIDEO/ Studentët hedhin bojë mbi kokën e rektorit të Universitetit të Shhkodrës Adem Bekteshi…

Një...

FOTO/ Të shtënat ditën për diell, kush është personi që mbeti i dëmtuar- lidhja me një ngjarje të rëndë në nëntor 2018… (emri)

Të...

VIDEO/ “Nderon trashëgiminë e babait…”, djali i madh i Sokol Olldashit në krah të Bashës, komenton kreu i PD…

Glauk...

Close