ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

DETAJE/ E hodhën në ferra, Policia shpall në kërkim kunatin e gruas 49- vjeçare që u gjet e pajetë- dyshohet për një lidhje…

Detaje të reja zbulohen pas ngjarjes së rendë të ndodhur mëngjesin e sotëm në liqenin e Sharrës në Tiranë. Burime policore akoma të pakonfirmuara bëjnë me dije se i dyshuar ai autor i ngjarjes është kunati i 49-vjeçares, Dashamir Xhepa i cili është shpallur në kërkim policor.

Gjatë kontrollit në banesë, policia nuk e ka gjetur aty kunatin e gruas së pajetë . Siç është raportuar tashmë, Lirie Xhepa rreth 49 vjeç është gjetur e dhunuar dhe me 3 plumba në trup.

Policia po heton në disa pista, ku nuk përjashtohet edhe një lidhje intime mes viktimës dhe kunatit të saj që dyshohet se ka kryer vrasjen.

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.