“Deputetja Bilali promovon persona delinkuent”, Berisha publikon mesazhin e “qytetarit dixhital” nga Shkodra…

Ish- kryeministri Sali Berisha ka sulmuar deputeten e PS- së të zgjedhur me 25 prill në Qarkun Shkodër, Edona Bilali. Ish- presidenti i vendit, ka publikuar në faqen e tij zyrtare në Facebook një denoncim sipas tij, të një “qytetari dixhital” nga Shkodra. Krahas mesazhit, ai ka publikuar edhe një foto ku Bilali ka pozuar me një person që identifikohet me emrin Genci. Më poshtë, publikimi i ish- kryeministrit Berisha në faqen e tij zyrtare në Facebook.

PUBLIKIMI I SALI BERISHËS

Burgu si merite per promovim! Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. Denoncon deputeten Bilali se promovon persona delinkuent! sb

Pershndetje doktor ,lexova keto dite nje postim qe ka ber deputetja e PS ne Shkoder Edona Bilali . Ky Genci bisnesmen, ka ba burg ne Zvicerr. Po e sigurt 1000000 % , burgu qe ka ber ndodhet Orbe-Yverdon , 30 km prej Lozanet ! dhe me sa kam informacion ka dal nga burgu me detyrim paraqitje ,,dhe eshte larguar nga Zvicera Per ca e ka ba ?

E ka lan ai Zvicerren apo i ka ik Zvicerres ? pse bisneset dhe pronat e ti ne Shqipri , dhe te vdhait te ti atje ne Zvicerr, kohet e fundit ka kaluar ne emera te ndryshem ,nga kush kan frik ? Edona ne e duam Shokodren pa keto tipa , por ti ben pjes tek partia qe me keto njerz mbeshtetet , eshte nje fjal e vjeter qe perdoret ne Shkoder , lind mic per me gjuijt mi 😜 a doni ma per Belulin 😜