Deputeti i martuar “ne mes dy dashurive”, dashnorja i poston foto ne rrjete sociale

Përveç politikës, deputetët po dalin të jenë mjaft aktivë dhe të përfolur edhe për jetën e tyre private. Kështu deputeti i Nismës, Haxhi Shala është duke mbajtur dy lidhje dashurie në distancë, në Kosovë ka familjen e tij, në Gjermani ka edhe të dashurën. E dashura e tij ka bërë publike lidhjen me deputetin duke publikuar vazhdimisht foto me të në rrjetet sociale.
E kontaktuar nga Magazina.al, e dashura e deputetit Angelina Shala, e cila me profesion është këngëtare dhe jeton në Gjermani, ka pranuar se është në lidhje me deputetin Haxhi Shala.
Ndërsa bashkëshortja e tij në Kosovë me të cilin deputeti është i martuar dhe ka dy djem, vazhdon të përkrahë bashkëshortin e saj përmes rrjeteve sociale duke publikuar aktivitetet e tij./Magazina.al/