DENONCIMI/ Mësuesja shkodrane i shkruan deputetit Spahia: DAR Shkodër sabotim protestës (foto)

Deputeti i PD-së Shkodër Bardh Spahia, ka publikuar mesazhin e një mësueseje shkodrane, e cila denoncon skenarin e DAR Shkodër për te penguar mësuesit ti bashkohen protestës në Tiranë. Në postimin e tij në Facebook Spahia shkruan: “Nen asnje forme e nen asnje presion mazhoranca e krimit nuk do mundet te ndaloje revolten e shqiptareve neser.
#27JANAR
#ORA12″.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal