ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

DENONCIMI/ Mësuesja shkodrane i shkruan deputetit Spahia: DAR Shkodër sabotim protestës (foto)

Deputeti i PD-së Shkodër Bardh Spahia, ka publikuar mesazhin e një mësueseje shkodrane, e cila denoncon skenarin e DAR Shkodër për te penguar mësuesit ti bashkohen protestës në Tiranë. Në postimin e tij në Facebook Spahia shkruan: “Nen asnje forme e nen asnje presion mazhoranca e krimit nuk do mundet te ndaloje revolten e shqiptareve neser.
#27JANAR
#ORA12″.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

1 thought on “DENONCIMI/ Mësuesja shkodrane i shkruan deputetit Spahia: DAR Shkodër sabotim protestës (foto)

  1. Te gjithe punojsit e Bashkis se Shkodres me detyrim jane ne proteste.Qeveria duhet te marrin masa kundrej ktij veprimi nga ana e kryetares se Bashkis.Me nje fjale ju lutemi abandonojeni Shkodren e kthyer tashma nga vendi I cultures ne vendin e banditizmit,hajdutllekut.Fsharet e malcoret e SHKODRES qe moren e grabiten tokat e qytetarve shkodran me reformen agrare re E.Hoxxhes e ma vone moren toka,grabiten fabrika,dyqane jo vetem ne Shkoder por ne tere Shqiperin me “reformat” e antishqiptarit S.Berisha nuk duan rregull e shtet ligjor.Ato duan rremuj qe te kene mundesin ta cfrytezojne,pra te vjedhin sa te jene e mundur.

Leave a Reply

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.