DENONCIMI I FORTË/ “Ish- ministrja e Edi Ramës po blen hotele në Greqi, ka blerë 3 deri tani…”

Shkruan në Facebook ish- kryeministri Sali Berisha: “Ndrikull Kodheli blen hotele ne Korfuz! Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb
“Doktor Mimi kodheli po blen hotele ne korfuz lekt po I transporton me elikopter sot rasteshist nje soku im grek po me pyest se dajos se ti I esht ber oferta per hotelin qe ka per nje miljon e 200 mij euro dhe po me thoshte se ka bler tre do te blej dhe 2 shikoeni nje ju mund ta dini pak a shum”.

Loading...