Dedikimi prekës i ish- deputetit socialist për nënën e tij: Ti dhe vetëm ti me duket se më mban akoma në krahë

Ish-deputeti i Partisë Socialiste Namik Dokle mbush sot 72 vjeç. E ndaj në këtë ditë të shënuar për të, socialisti ka publikuar një foto kur ka qenë i vogël, ku shihet bashkë me nënën e tij.

Dokle i ka kushtuar një dedikim prekës nënës së tij, ndërsa shkruan se ende i duket sikur ajo e mban në krahë.

“Edhe sot, diten e 72-vjetorit kur me linde, akoma me duket se ti, dhe vetem ti, me mban akoma ne krahe, nena ime e shtrenjte dhe e paharruar!”, shkruan Dokle.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com