Çmendet 28 vjeçari shqiptar në Athinë, merr peng nënën dhe gruan e tij…

Policia ka vendosur në pranga një 28-vjeçar shqiptar, që për orë të tëra ka mbajtur peng bashkëshorten dhe nenën e tij.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Palini të Athinës. Mediat greke shkruajnë se autori ka mbajtur peng nënën dhe gruan në shtëpi, ndërsa mësohet se vuante nga probleme të rënda psiqike.


Sipas policisë, në shtëpi nuk është gjetur asnjë armë. Bëhet e ditur se i riu është dërguar në spital, për t’iu nënshtruar disa ekzaminimeve mjekësore.