Brenda 24 orëve zhduken pa lënë gjurmë dy vajza shqiptare, rastet mbulohen nga misteri…

Një tjetër vajzë është shpallur e zhdukur në Kosovë. Policia e Kosovës njofton se bëhet fjalë për një vajzë 17-vjeçare nga fshati Ceceli në Vushtrri, e cila ka dalë nga banesa ditën e djeshme në orën 07:00 të mëngjesit, por nuk është kthyer më në shtëpi. Të alarmuar, familjarët kanë lajmëruar policinë për rastin, ndërkohë që po punohet për gjetjen e vajzës adoleshente.

Ky është rasti i dytë në harkun kohor të 24 orëve, që në Kosovë zhduket një vajzë e re. Ditën e djeshme, një 19-vjeçare nga Prizreni u shpall e zhdukur nga Policia e Kosovës.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal