Berisha vazhdon turin me “Foltoren” e tij, ja ku do të jetë nesër ish- kryeministri

Lideri historik i PD, Sali Berisha, ftoi demokratët dhe qytetarët e qarkut të Kukësit të marrin pjesë në Foltoren që do organizohet nesër.

Njoftim:


Ditën e martë me datën 12 tetor në ora 17:30 në Pallatin e Kulturës do mbahet “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Kukësit të marrin pjesë.

Vetëm të bashkuar fitojmë!