Berisha njofton takimin e radhës së turit të tij, ja ku do të jetë nesër me “Foltoren” e tij…

Lideri historik demokrat, Sali Berisha, ka njoftuar mbajtjen e Foltores së Lezhës të premten. Takimi do të zhvillohet në orën 17:00 në Pallatin e Kulturës.

Njoftim!


Nesër, ditën e premte me datën 29 tetor në ora 17:00 në Pallatin e Kulturës të qytetit të Lezhës do mbahet “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Lezhës të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë!