Berisha akuze te rende per deputetin socialist: Ishte bandit dhe polic njeherazi!

Ish- kryeministri Berisha ka bere nje akuze te rende per deputetin socialist Pjerin Ndreu, ish- drejtor i pergjithshem i Policise se Shtetit. Berisha shkruan ne Facebook: “Miq, ndiqni “Opinion”-in ne emision interesant! Shikoni se si mbron njekohesisht policine dhe bandat Pjerin Ndreu. Pse? Sepse Pjerini ka qene njeherazi bandit dhe polic. Ai eshte larguar nga policia me akuzat e nje vrasje nga vete socialistet. sb”. Ndreu ka reaguar qete dhe thjeshte duke thene se dikur Berisha me mbronte ne Kuvend per kete ceshtje, ndersa sot per te njejten teme, me sulmon. /ShkodraWeb/