Basha tre orë mbledhje me kryetarët e degëve të PD- së, ja për çfarë u diskutua në këtë takim…

Kryedemokrati Lulzim Basha ka mbledhur mbrëmjen e sotme kryetarët e degëve të Partisë Demokratike.

Sipas News24, mbledhja në selinë blu ka zgjatur rreth tre orë.


Mësohet se tema e diskutimit ka qene çështja e Reformës Territoriale dhe Reformës Zgjedhore.