Basha e quajti “tub oksigjeni për Ramën”, ish- kryeministri Berisha publikon njoftimin e rëndësishëm…

Lideri historik i Partisë Demokratike, vazhdon turin e tij në Shqipëri. Përmes faqes së tij zyrtare në Facebook, ish- kryeministri njofton takimin e radhës me “Foltoren” e tij.

Njoftim!


Neser diten e marte me daten 9 nentor ne ora 17:00 ne Pallatin e Kultures Lasgush Poradeci te Bashkise se Pogradecit do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Pogradecit te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! sb