ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

AUDIO/ “Ke qenë me Ramën, je knaq- të du fort​…”, “BILD” nxjerr përgjimet- Astrit Avdylaj telefonatë me Dakon…

 

Gazeta gjermane “Bild” ka publikuar sot përgjimet të reja telefonike mes kryebashkiakut Vangjush Dakos dhe Astrit Avdylajt, pjesë e grupit kriminal të “Avdylajve” në Shijak. Në këto përgjime, dëgjohet teksa Avdylaj e telefonon Dakon ndërsa ndodhet në zyrën e Hipotekës, dhe lënë takim. Ata I thonë njëri-tjetrit “vëlla”, ndërsa duken mjaft të afërt e miqësorë.

Përgjimet:

Astrit Avdylaj: A t’ka zonë gjumi mrom o vlla se ke taku Ramën dje keni nejt jeni knaq

Vangjush Dako:Hehe, ça bone?

Avdylaj:Ça bohet?

Dako: Mirë, mirë

Avdylaj:Ka je vllai?

Dako: Dëgjo…

Avdylaj: Hë vlla

Dako: Thuji byrazerit unë po iki tani për në Ishëm, te ata çunat atje lart

Avdylaj:Jo vlla tashi, se do ta lem içik më vonë se jam ktu me çunat unë.

Dako: Ku je ti?

Avdylaj:Te hipoteka tu prit Anin… do vij të të takoj ty drejtori, apo?

Dako: Janë ata Allat, janë aty?….

VIJON…

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.