NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

Alen Sherri i “Vllaznisë” i uron rikthim të shpejtë mes dy shtyllave Aldo Teqjes, kolegut që ra nga kati i gjashtë…

Ne fushe prej disa sezonesh jane kundershtare por jashte fushe jane miq te mire. Aq sa me te mesuar lajmin sot per ngjarjen e ndodhur kolegut te tij, portieri i Vllaznise Alen Sherri ka reaguar menjehere duke i uruar sherim te shpejte dhe per me teper, me keto fjale ka dashur t’i gjendet prane atij ne keto momente te veshtira.

Ruajtesi i portes kuqeblu me nje status te publikuar ne profilin e tij ne facebook shkruan: “U ndjeva keq kur mora vesh lajmin për mikun tim Aldo Teqja. I uroj shërim të shpejtë dhe ta shoh sa më shpejt mes dy shtyllave. Forca, kampion!


Gjesti i Sherrit eshte vertete per t’u vleresuar. Sporti mbi te gjitha duhet t’i bashkoje njerezit dhe per me teper, ne momente te tille si ky i Aldo Teqjes, te gjitheve duhet te jene prane tij duke shpresuar qe ai ta kaloje pa pasoje kete moment te veshtire.

Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të riprodhohen/rishpërndahen lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
ShkodraWeb Media
ShkodraWeb Media